Bojlery – elektrické ohřívače vody

Základní nabídka, nejčastěji prodávané bojlery - klasické bojlery

Všechny uvedené ceny jsou včetně montáže a 15 % DPH. Přesné podmínky montáže a nároku pro sníženou sazbu DPH najdete v rubrice Jak to funguje.

Dražice OKCE

Bojler / elektrický ohřívač vody Dražice OKCE oválného typu o objemu zásobníku vody 50 až 160 litrů.

Elektrický akumulační ohřívač vody (bojler) oválného tvaru, který se vyrábí se zásobníkem vody o objemu 50 až 200 litrů. Bojlery jsou vyráběny jako závěsné, vybavené univerzálním závěsným systémem (zjednodušuje tak výměnu za starý bojler). Od objemu 160 litrů jsou pak tyto závěsy 2 pro stabilnější usazení bojleru na zdi. Tento typ bojleru je osazen topným tělesem o výkonu 2,2 kW. Všechny velikosti tohoto typu bojleru splňují IP44 certifikaci elektrického krytí.

Dražice OKCEV

Bojler Dražice OKCEV oválný typ pro ležaté zavěšení do objemu zásobníku 160 litrů.

Elektrický akumulační ohřívač vody (bojler) oválného tvaru, který se vyrábí se zásobníkem vody o objemu 100 až 200 litrů. Bojlery jsou vyráběny jako závěsné vodorovné (ležaté zavěšení), vybavené univerzálním závěsným systémem (zjednodušuje tak výměnu za starý bojler). Tento typ bojleru je osazen topným tělesem o výkonu 2,2 kW. Všechny velikosti tohoto typu bojleru splňují IP44 certifikaci elektrického krytí.

Nenašli jste svůj bojler? Neváhejte nám zavolat 770 61 61 61, 720 685 049 obratem Vám dodáme kalkulaci. Volejte, dobrá rada nad zlato :) Rádi Vám poradíme s výběrem. Promluvíme si o Vašem bojleru! Dodáváme klasické bojlery elektrické, plynové, kombinované i velké nádrže!

Zeptejte se nebo objednejte on-line!