Bojlery – elektrické ohřívače vody

Všechny uvedené ceny jsou včetně montáže a 15 % DPH. Přesné podmínky montáže a nároku pro sníženou sazbu DPH najdete v rubrice Jak to funguje.
Klikni pro výběr výpisu bojlerů:
produktové řady objem ceny

Dražice OKCE

Bojler / elektrický ohřívač vody Dražice OKCE oválného typu o objemu zásobníku vody 50 až 160 litrů.

Elektrický akumulační ohřívač vody (bojler) oválného tvaru, který se vyrábí se zásobníkem vody o objemu 50 až 200 litrů. Bojlery jsou vyráběny jako závěsné, vybavené univerzálním závěsným systémem (zjednodušuje tak výměnu za starý bojler). Od objemu 160 litrů jsou pak tyto závěsy 2 pro stabilnější usazení bojleru na zdi. Tento typ bojleru je osazen topným tělesem o výkonu 2,2 kW. Všechny velikosti tohoto typu bojleru splňují IP44 certifikaci elektrického krytí.

 

Ariston – Andris LUX

Elektrický ohřívač vody Ariston se zásobníkem typu Andris LUX.

Závěsný elektrický ohřívač vody (bojler) se zásobníkem od 10 do 30 litrů a možností horní či spodní instalace (nad nebo pod baterii). Velký výkon - rychlý ohřev vody v zásobníku zajišťuje výkonné topné těleso (2kW). Italský design - elegantní provedení s čelním panelem v černé barvě. Dlouhá životnost - ocelový zásobník s titanovým smaltováním, antikorozní topné těleso, velká hořčíková anoda. Prodloužená tříletá záruka!

 
Zeptejte se nebo objednejte on-line!